Ostatnie domy „Pod Kurantami”

Rozpoczynamy kolejny etap „Nad Jeziorem”

            Budujemy domy ekologiczne i energooszczędne, a zdobyte w ciągu 35-letniej działalności doświadczenie, gwarantuje nam wysoki standard wykonania, solidność i terminowość. Pozwoliło nam to z sukcesem zakończyć pierwszy etap inwestycji „Pod Kurantami” i rozpocząć kolejną inwestycję „Nad Jeziorem” w otoczeniu lasów Chotomowskich, dając Państwu możliwość do zamieszkania w jednym  z najbardziej uroczych zakątków pod Warszawą.

Przez cały okres współpracy z Klientem, utrzymujemy partnerskie relacje na każdym etapie procesu budowy. Zapewniamy pełną obsługę przed i po sprzedażową  jak i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

            Jesteśmy elastyczni, wsłuchujemy się w sugestie każdego Klienta i wychodzimy naprzeciw jego  oczekiwaniom. Indywidualnie dostosowujemy budowę do konkretnych potrzeb jego mieszkańców.

            Choć zachęcamy do  skorzystanie z naszej bazy projektowo-wykonawczej do stanu deweloperskiego jak i  pod klucz, dajemy również możliwość zakupu samej działki i realizacje wymarzonego domu wg własnego projektu.

 

 

Od czerwca 2013 na naszym jeziorze „Perła” pojawił się wyciąg wakebordowy.

Jezioro "Perła" to krystalicznie czysta, głeboka woda w środku lasu z plażą. Magiczne miejsce:). Las dookoła jeziora oraz wysoka skarpa powodują, że nawet w wietrzne dni pływamy na lustrzanej tafli. Czystość wody oraz plaża zachęcają do kąpieli. 

Przyjedź i odwiedź nas z rodziną i przyjaciółmi. Z Centrum dojedziesz do nas w 30 min.

POLUB NAS NA FACEBOOK-u ;) 

 kliknij na zdjęcie i zobacz galerię Wake Family:

   

Darmowe liczniki