Osiedle

Europejskie osiedle, przyjazne przyrodzie, ekologiczne i energooszczędne, domy powyżej 120 mkw.  w cenie mieszkań w centrum Warszawy. Inwestycja położona nad 6 hektarowym jeziorem w miejscowości Skierdy gmina Jabłonna, w odległości 9 km od granic Warszawy w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego. Otaczające osiedle Lasy Chotomowskie sprawiają, że jest to jeden z najbardziej uroczych zakątków pod Warszawą.


Na terenie osiedla "Pod Kurantami" znajduje się Niepubliczny Żłobek i Przedszkole sportowo-językowe „ Sportuś ”. Nasza placówka przyjmuje dzieci od 20 tygodnia życia. Środkową część osiedla stanowi duży, zielony teren wspólny na którym znajduje się plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz miejsce gdzie można wraz z rodziną aktywnie spędzić wolny czas.

Szybki dojazd do centrum Warszawy umożliwia nowa droga z Nowego Dworu Maz. wraz z obwodnicą Jabłonny oraz sprawnie działająca komunikacja autobusowa.

Od czerwca 2013 na naszym jeziorze „Perła” pojawił się wyciąg wakebordowy. Jezioro "Perła" to krystalicznie czysta, głęboka woda w środku lasu z plażą na której znajduje się boisko do gry piłkę ręczną. 

Pola golfowe, szkoła jazdy konnej, korty tenisowe oraz place zabaw dla dzieci spełnią oczekiwania osób ceniących sobie spokój i rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym wypoczynkiem. W pobliżu znajduje się Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, organizujące rajdy rowerowe, Klub Ratowników i Płetwonurków oraz muzeum w Twierdzy Modlin. Amatorzy sportów wodnych mogą korzystać z uroków oddalonego o 12 km Zalewu Zegrzyńskiego.

Oferujemy trzy typy domów w zabudowie: wolnostojącej, zbliźniaczonej garażem oraz bliźniaczej, z przeznaczeniem mieszkalnym, mieszkalno-usługowym i usługowym. Wyjątkowa architektura domów z możliwością uzyskania dodatkowej powierzchni użytkowej i indywidualnej aranżacji wnętrz pozwala zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Osiedle uzbrojone w następujące sieci zewnętrzne:

- wodociągowe,

- kanalizacje sanitarne i deszczowe,

- elektryczne,

- gazowe (gaz ziemny).

  UWAGI:

1. W cenniku przedstawiono powierzchnie zgodnie z projektem budowlanym, obliczone na podstawie PN-ISO 9836:1997:
powierzchnia podstawowa: pokoje, salon, gabinet, pracownia (przy skosach, gdy h>1,9 m)
- powierzchnia pomocnicza: pokoje, salon, gabinet, pracownia (przy skosach, gdy h<1,9 m) oraz przedsionek, hol, przedpokój, schody łączące kondygnacje mieszkalne, kuchnia, spiżarnia, garderoba, szafy wbudowane, WC, łazienka,
- powierzchnia usługowa: kotłownia domowa, skład opału, garaż wbudowany, pomieszczenia składowe i wielofunkcyjne pomieszczenia gospodarcze, korytarze, schody do piwnicy i na poddasze nieużytkowe,
powierzchnia otwarta: balkony, tarasy, loggie.
2. W każdym budynku istnieje możliwość zwiekszenia lub zmniejszenia powierzchni użytkowej i związanej z tym ostatecznej ceny nieruchomości.